AGNES WARGOS ONLINE SCHOOL

Poznajmy się
Zapisz się na lekcję próbną
Przygotowujesz się na studia?

Pomogę Ci w Tym!
Dołącz do licznego grona moich zadowolonych kursantów już dziś.

W mojej ofercie znajdziesz kurs języka angielskiego dla celów akademickich oraz przygotowujący do popularnych egzaminów językowych.
Przygotuję Cię do egzaminów na studia oraz egzaminów IELTS, FCE, CAE, CPE, TOLES, OET, SELT, BEC, legal/medical/business English. Wszyscy moi studenci zdali egzaminy z dobrymi wynikami.

Nie zastanawiaj się dłużej i zapisz się na lekcję próbną już dziś!

Moje kursy

Wszystkie poziomy nauki

Lekcje indywidualne, konwersacje i kursy z języka polskiego i angielskiego dla dzieci i dorosłych – poziom podstawowy.

Zobacz kursy 

Lekcje indywidualne, konwersacje i kursy z języka polskiego i angielskiego dla dzieci i dorosłych – poziom średniozaawansowany.

Zobacz kursy 

Lekcje indywidualne, konwersacje i kursy z języka polskiego i angielskiego dla dzieci i dorosłych – poziom zaawansowany.

Zobacz kursy 

Nowatorski program

Moje metody nauczania

Na moich kursach pokażę Ci, że nauka języka obcego może być łatwa i przyjemna, a co najważniejsze – szybko przełamiesz barierę językową i zaczniesz porozumiewać się w języku obcym.

Jako Twój nauczyciel wskażę Ci właściwą drogę, ale też zmotywuję do pracy własnej. Po każdej lekcji otrzymasz ode mnie zadania domowe, które pomogą Ci utrwalić i zapamiętać omawiany materiał.

Lekcje ze mną odbywają się przez internet, dzięki czemu możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Referencje

AGNES WARGOS

Kim jestem?

Agnieszka Wargos: Twoje Współczesne Drzwi do Świata Języków

Witaj! Jestem Agnieszka Wargos, Twoja nowoczesna przewodniczka po fascynujących zakamarkach języka angielskiego i polskiego. Wykorzystując innowacyjne metody dydaktyczne i moje 10-letnie doświadczenie, zapewniam edukację na najwyższym poziomie w Agnes Wargos Online School – miejscu, gdzie technologia łączy się z domową atmosferą.

Co oferuję?

  • Nowoczesność w Tradycyjnym Wydaniu: Łączę sprawdzone metody nauczania z najnowszymi trendami w edukacji online.
  • Dekada Ekspertyzy: Moje bogate doświadczenie stanowi solidne podstawy dla Twojej nauki.
  • Adaptacyjność: Nauka online dostosowana do Twojego stylu życia i potrzeb.

Zastanawiasz się nad nauką języka w przyjaznej, ale zaawansowanej technologicznie atmosferze? Zostań moim uczniem! Odwiedź zakładkę „Kursy” i przekonaj się, jakie możliwości czekają właśnie na Ciebie. Oferuję również bezpłatną lekcję próbną. Dołącz do naszej językowej rodziny i zacznijmy tę wyjątkową podróż razem! ???

 

„Mamy rodzinę w Anglii i zależało nam, aby Borys nauczył się angielskiego, by mógł swobodnie porozumiewać z kuzynami. Dzięki wyjątkowym metodom Pani Agnieszki syn zaczął mówić. Bardzo, bardzo dziękuję i polecam!”

Marta, Poznań

Mama Borysa, uczestnika kursu języka angielskiego dla dzieci

„W Polsce mieszkam już kilka lat, ale nigdy nie miałam czasu na naukę, bo praca zajmowała mi większą część dnia. Na szczęścię trafiłam na szkołę online pani Agnieszki i mogę się uczyć po pracy w domu, nie tracąc czasu na dojazdy. Polecam!”

Olena

Kursantka, kurs języka polskiego dla obcokrajowców

„Po przyjeździe do Polski chciałam podjąć pracę w zawodzie jako opiekunka, niestety brak znajomości języka polskiego mi to uniemożliwiał. Dzięki Agnieszce zaczęłam mówić już po trzech miesiącach i znalazłam pracę.”

Viktoriya

Kursantka, kurs języka polskiego dla opiekunek

Kursantów

Lat doświadczenia

Języki

Ukończonych kursów

Kontakt

Agnes Wargos Online School

Telefon: +44 7821 293 750

Email: info@agneswargos.pl

Skype: agnes_wargos

pl_PLPolski
Powered by TranslatePress